آخرین اخبار : 

عکس های زنان خیابانی در شب های تهران

——————————————————————

هشدارهای پی در پی مدیران وزارت بهداشت در خصوص شیوع “ایدز” از طریق رفتارهای جنسی در کشور نشان از این واقعیت تلخ دارد که وضعیت چندان مناسبی در این زمینه نداریم و می بایست نگران افزایش موارد ابتلا به این بیماری به خصوص از طریق رفتارهای جنسی پرخطر و کنترل نشده بود.

به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال اظهارنظر وزیر بهداشت از وضعیت ایدز در کشور و تشبیه آن به کوه آتشفشان، این بار رئیس اداره ایدز این وزارتخانه از افزایش شیوع ابتلا به ایدز از طریق رفتارهای جنسی در بین زنان ابراز نگرانی کرده است.

بروز چنین نگرانیهایی از سوی مدیران ارشد حوزه بهداشت و درمان کشور که متولی سلامت جامعه است، می تواند حاوی پیامهای مختلفی به جامعه و مسئولان باشد که می بایست بیش از پیش متوجه پیامدهای ناگوار شیوع ایدز در کشور باشند.

دکتر عباس صداقت، رئیس اداره ایدز وزارت بهداشت در خصوص برنامه های این وزارتخانه برای مصون نگه داشتن زنان از خطرات و آسیبهای بیماری ایدز در کشور، اظهار داشت: در برنامه سوم کنترل ایدز بر توجه به زنان آسیب‌پذیر جامعه تاکید شده است چنانچه تا کنون ۵ مرکز مشاوره و ارائه خدمات به زنان آسیب ‌پذیر راه اندازی شده و قرار است تا پایان امسال ۱۰ مرکز دیگر در سایر استانها راه‌اندازی شود.

برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید:

به گفته وی، قرار است در این مراکز به زنان معتاد و زنانی که به رفتارهای جنسی پرخطر مبادرت می‌ورزند و همچنین همسران معتادان و زندانیان خدمات مشاوره‌ای و درمانی ارائه می‌شود.

رئیس اداره ایدز وزارت بهداشت، افزایش شیوع ابتلا به ایدز در زنان از طریق روابط جنسی را نگران کننده دانست و گفت: ‌در طول هشت سال اخیر شیوع اچ آی وی – ایدز در مصرف‌ کنندگان مواد مخدر و زندانیان کاهش یافته اما شیوع ابتلا به این بیماری در زنان از طریق جنسی در حال افزایش است.

وی با اشاره به ثبت یک هزار و ۳۸ بیمار مبتلا به ایدز در کشور در سال ۱۳۸۰ که ۷۵ نفر آنها از طریق روابط جنسی مبتلا شده بودند، افزود: این آمار در سال گذشته به ۲۵۹ مورد ابتلا از طریق جنسی از مجموع یک هزار و ۴۷۶ بیمار مبتلا به ایدز افزایش یافت.

سردار اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی نیز به تازگی از عبارت جدید “کارگر جنسی” برای نشان دادن معضلات و آسیبهای اجتماعی تن فروشی که حداقل تبعات آن شیوع ایدز در جامعه است استفاده کرد و گفت: روسپی گری پدیده امروزی نیست اما برخوردها و اظهار نظرها درباره آن همواره بسیار متفاوت بوده است.

رئیس پلیس تهران بزرگ نیز با بیان اینکه هیچ سازمانی متولی نگهداری از زنان خیابانی نمی شود گفت: پلیس تنها مسئول جمع آوری زنان خیابانی است و باید دستگاهی دیگر نگهداری از آنان را به عهده بگیرد.

سردار حسین ساجدی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در حال حاضر زنان خیابانی به دغدغه و معضلی برای مردم تبدیل شده اند که باید هرچه سریعتر فکری برای حل این معضل کرد. البته پلیس آمادگی دارد ظرف چند روز تمامی زنان خیابانی را از سطح شهر تهران جمع آوری کند اما انجام این اقدام مستلزم وجود یک نهاد برای نگهداری از این افراد است.

رئیس پلیس پایتخت اظهار کرد: به دلیل اینکه هیچ سازمانی متولی نگهداری از این زنان نمی شود نمی توان اقدامی برای دستگیری آنان انجام داد.

وی با بیان اینکه پلیس تنها مسئول جمع آوری زنان خیابانی است و باید سازمانی دیگر متولی نگهداری از آنان شود تصریح کرد: سازمانهای مردم نهاد می توانند در این زمینه وارد عرصه شوند. البته این زنان اگر مرتکب خلافی شوند مجرم هستند اما در حال حاضر موضوع زنان خیابانی یک مشکل اجتماعی است و باید به این ناهنجاری اجتماعی متناسب با شکل آن نگاه کرد.

وزیر بهداشت نیز چندی پیش اعلام کرد که ۵۰ درصد زنان روسپی به بیماری ایدز مبتلا هستند.

اعلام این آمار از سوی مقام ارشد وزارتخانه ای که می بایست برنامه های کنترلی و پیشگیری در مقابله با بیماریها را تدوین و ارائه کند، نشان می دهد که وضعیت خوبی در بحث ایدز و انتقال این بیماری از طریق رفتارهای جنسی نداریم.

تغییر الگوی انتقال ایدز از راه تزریق مخدر به ارتباط جنسی کنترل نشده یکی از دلایل توجه مسئولان به واقعیت زنان خیابانی است. به طوری که دکتر مینو محرز، رئیس کمیته کشوری ایدز بارها نسبت به پنهان ماندن اخبار و اطلاعات در مورد افزایش بیماری ایدز در کشور انتقاد کرده و عنوان داشته که صدا و سیما نتوانسته تاکنون در زمینه آگاهی رسانی به مردم درباره موج سوم ایدز از طریق رفتارهای پرخطر جنسی موفق عمل کند.

از سوی دیگر وزیر بهداشت با اعلام اینکه از ۸۰ هزار بیمار مبتلا به ایدز در کشور تنها ۲۵ درصد آنها شناسایی شده اند از افزایش رفتارهای پرخطر در آینده به مثابه آتشفشان ایدز در کشور یاد کرده و گفته است که زمانی نگران انتقال ایدز از طریق خون آلوده و اعتیاد تزریقی بودیم اما امروز رفتارهای پرخطر جنسی و روسپی ها موجب افزایش موارد ابتلا به HIV ایدز شده است. به طوری که سالانه ۵ تا ۱۰ نفر از طریق روسپی ها مبتلا به HIV ایدز می‌شوند.

بر همین اساس ، وزارت بهداشت بسته های آموزشی پیشگیری و کنترل ایدز را برای کودکان، نوجوانان و جوانان تهیه کرده و قرار است در اختیار خانواده‌ها قرار گیرد. در این بسته آموزشی به خانواده ها آموزش داده شده که چگونه قدرت انتخاب درست، پرهیز از نوع رفتارهای پرخطر و سایر موارد را به فرزندان خود آموزش دهند تا در دام این بیماری مهلک گرفتار نشوند.

دکتر مینو محرز، نایب رئیس انجمن حمایت از بیماران عفونی کشور با بیان اینکه موارد جدید حاکی از ابتلا به ویروس اچ آی وی از طریق تماس جنسی محافظت نشده است، عنوان داشته که وقتی سن ازدواج بالا می رود و آمار طلاق هم رو به افزایش است به تبع تماس جنسی محافظت نشده افزایش یافته و در نتیجه شیوع موارد ابتلا به بیماری ایدز از طریق این شکل از تماسهای جنسی شدت می یابد.

بررسیها و شواهد امر حاکی از آن است که امروز معتاد تزریقی و خون آلوده نمی تواند تهدید جدی برای انتقال ایدز در جامعه باشد. بلکه باید قبول کرد که با توجه به بروز ناهنجاریهای اجتماعی که ناشی از مسائل مختلفی است ابتلا به ایدز از طریق رفتارهای پرخطر جنسی و زنان روسپی بیش از پیش سلامت جامعه را تهدید می کند و می توان گفت که زنان خیابانی زنگ خطر شیوع ایدز را به صدا در آورده اند.

—————————————-


برای دیدن عکس ها در اندازه واقعی روی انها کلیک کنید

——————————————————————————–

برای اولین بار در ایران جنجالی ترین مستند های ایران که شامل ۳۰ مستند می باشد برای متقاضیان با قیمت ارزان ارسال می شود

http://www.netmoment.net/wp-content/uploads/2011/10/176.jpg

http://www.netmoment.net/wp-content/uploads/2011/10/254.jpg

 

این مستند ها شامل۵ دی وی دی :

مستند فقر و فحشا –  مستند دختران آخرالزمان – مستند پسری که چشم ندارد ولی میبند – نقد مستند ظهور ( جنجالی ترین مستند سال ۸۹ ) – آنگاه هدایت شدم – داستان انقلاب – بازی انگلیسی – مستند راز – جنایات اسرائیل – بلوتوث سیاه – شعبده شیطان – کلیپ شیطان پرسی  – نماد های شیطان پرستی – فصل آگاهی  –  ظهور  –  جنایات ریگی – روایت پیروزی – استقلال پیروزی  –  مورچه ها  – شب آفتابی  – حجاب۱ حجاب۲   – رقص فقر یک   – رقص فقر دو– شکست هیمنه  –  فرهمند –  شهادت آب –  پارتی ها – عزای حقیقی –  تسخیر لانه جاسوسی – رویای مخملی-  داوطلب مرگ – آمریکا و آخرالزمان –  شوک – تاریخ در انتظار – بهاییت –  مستند زهرا امیر ابراهیمی –  تحلیل فیلم۳۰۰ –  مستند ندا آقا سلطلنی  –  طنز سیاسی برره    و … 

برای دیدن توضیحات  بیشتر و خرید این مجموعه بی نظیر و کمیاب  همراه عکس اینجا کلیک کنید

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

 1. Cheap Louis Vuitton Handbags می‌گه:

  Highly informative several thanks, I do believe your trusty audience will likely want more reviews of this nature keep up the beneficial hard work.

 2. Cheap Louis Vuitton Bags می‌گه:

  I’ve read your write-up & chavih I’m posting here just to let you know that you are doing a terrific job by keeping us posted about this. Please maintain on posting such quality articles as this is a rare factor to get these days

 3. ElmoSerrano می‌گه:

  The theme of your blog is really very beautiful,do you design it yourself?

 4. Burberry Outlet UK می‌گه:

  Fantastic write-up, I am typical visitor of one’s internet web page, preserve up the exceptional operate, and It’s going to be a regular visitor for a long time

 5. Hermes Replica می‌گه:

  Rather worthwhile page. Your own internet internet site is quickly becoming 1 of my top picks.

 6. Designer Handbags می‌گه:

  Thats some great basics there, already knew some of that, but you can always learn more. I doubt a Ў°younginЎ± could put together such information as mario suggested. Maybe heЎЇs just trying to be Ў°controversial?

 7. Designer Handbags Sale می‌گه:

  You are my intake , I’ve few blogs and often run out from to post .

 8. Cheap Louis Vuitton Handbags می‌گه:

  While this subject can be pretty touchy for most people, my opinion is that there has to be a middle or common ground that we all can find. I do appreciate that youve added relevant and intelligent commentary here though. Thank you!

 9. Hermes Sale می‌گه:

  Please maintain publishing your articles are Good.

 10. Replica Chanel Bags می‌گه:

  Useful details, a number of thanks to the author. It is puzzling to me now, but in general, the usefulness and importance is overwhelming. Quite a lot thanks again and superior luck!

 11. Burberry Outlet UK می‌گه:

  Highly insightful thank you, I do believe your followers could perhaps want far more content such as this continue the very good content.

 12. Louis Vuitton Sale می‌گه:

  Outstandingly revealing countless thanks, There’s no doubt that your audience would probably want even more weblog posts similar to this maintain up the terrific content.

 13. Louis Vuitton Wallet می‌گه:

  Hey – awesome web page, just looking around some websites, seems a certainly good platform you are using. I’m currently using WordPress for a few of my blogs but looking to alter one of them over to a platform similar to yours as a trial run. Anything in particular you would recommend about it?

 14. Louis Vuitton Wallet می‌گه:

  I’m a huge lover of your blog! Look at my internet site, You can check your web site there!

 15. replica louis vuitton luggage می‌گه:

  Fantastically revealing cheers, I presume your current visitors would possibly want a whole lot more articles of this nature preserve the great content.

 16. LA Weight Loss می‌گه:

  I got what you mean, thanks for swing up. Woh I am pleased to hear this website through google. Thanks For Share عکس های زنان خیابانی در شب های تهران.

 17. مجید می‌گه:

  خاک بر سرتون

 18. elham می‌گه:

  کمبوددارن خاک توسرشون ابروهرچی دختره بردن همش باکاراشون وجلف بازیاشون کمبوداشونونشون میدن ومیگن توروخدامنوببین.

 19. کیر می‌گه:

  میدید بیان به خودم بدید

 20. الناز مصطفی می‌گه:

  الناز:مثله منن عکس من کو . اگه منو ببینین مصطفی جون بوس
  مصطفی :خدا خیرشون بده ماکه یه چیز می خوایم همینا هستن زن می خوای چیکار.ما خرج میکنیم فقط بکنیم……

 21. هادي می‌گه:

  سلام آلبوم جدید مجید خراطها اومد همراه با کد پیشواز هر کی خواست بزنگه نام آلبوم: دیگه میرم
  ۰۹۳۸۹۹۵۳۶۲۸

 22. هستی می‌گه:

  Ma adam ha hamishe bayad say konim ghabl in ke be afrade jame barchasbe bado manfi bezanim elat ra rishe yabi konim!chera ke hich fardi dar ebtedaye tavalod va afarineshesh az janebe khodaye motaal bad va manfi nabudeh! balke fereshtehie pak va masum khalgh Shodeh!Banabareen be jaye in harfaye Bad va zesht biaeim moshkel ra rishe kan konim be Omid ruzi ke shahede chenin sahnehaye zeshto napasand dar jamehye khod nabashim!(Dokhtarane Aziz ghadre zibaeeye khod ra ke Nemati Bozorgh ast ra bedaninid va dar Ekhtiare mardane bolhavas nazarid) !

 23. ابوالفضل می‌گه:

  من ابوالفضل هستم انها بسیار زشت است

 24. باادب می‌گه:

  درسته که اوناحجاب ظاهری ندارن،ولی شماحجاب گفتارندارین….این خیلی بده

 25. محمود می‌گه:

  وای خدا مرگم بده اینا دارن میرن ک … بدن چقد بد

 26. 1 تماس بی پاسخ می‌گه:

  شمارشونودارین بدین من دنبال اینا بودم خخخخ شوخی کردم خدا هیچ بنده رو نکنه انشالله

 27. رضا می‌گه:

  هر کسی اختیار مال خودشو داره هر کسی ناراحته مال خودشو سفت نگهداره و به اینها نگاه نگنه

 28. 007 می‌گه:

  چادریهاش بدترن

 29. امین می‌گه:

  سلام ی دختر سالم از تهران سمت مرکز بزنگه تا دنیارو براش بدم ۰۹۳۸۲۶۵۵۰۴۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× چهار = 32

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>